top of page

תיקון מזגן

בבית החם שלכם, המזגן הוא הגיבוי האידיאלי בימי החמים והלחים. אבל, לפעמים מערכות המיזוג יכולות להתמוטט ולהפוך את המרחב שלכם ללא נעים. אם אתם נתקלים בבעיות במיזוג האוויר שלכם, אנו כאן ב-קול דיי מיזוג אויר להציע לכם שירות תיקון מזגנים מקצועי ויעיל.

מה תמצאו אצלנו?

אנו מתמחים בתיקון מזגנים לכל סוגי המזגנים בשוק. חשוב לנו להביא לכם את הפתרונות המהירים והמדויקים ביותר, כדי שתוכלו לחזור לחיים רגילים בהקדם האפשרי. בצוות המקצועי שלנו תמצאו מומחים מנוסים המכירים בעומק במערכות המיזוג השונות ומסוגלים לגלות ולתקן במהירות כל תקלה.

 

שירות אישי ואמין

אנו מאמינים בגישה אישית ואמינה ללקוחותינו. כשתבחרו ב-קןך דיי, תקבלו לא רק תיקון מהיר, אלא גם שירות אמין, יעילות מקצועית ומחירים הוגנים. אנו כאן כדי לשרת אתכם 24/7, ונגיע לכתובת שלכם בהקדם האפשרי לתיקון מיידי.

 

אמינות ואמיתות

אנו מעריכים את אמינותכם כלפינו. לכן, אנו נמצאים כאן גם לצורך ייעוץ והסברים. אנו נשמח להסביר לכם בצורה ברורה כל תקלה, מה הייתה הסיבה לה ואיך אנו מתכננים לתקן אותה.

אם אתם מחפשים שירות תיקון מזגנים מהיר, אמין ומקצועי, היא הבחירה הנכונה. פשוט צרו קשר ונשמח לעזור לכם לחזור למרחב נעים ומרענן בהקדם האפשרי.

Operating Air Conditioner With Remote Control

הזמינו טכנאי 
 

אפילו במערכת האמינה ביותר יכולה להיות לתקלה ולחייב תיקון 

תקלות במערכת המיזוג יכולות להשתנות באופן משמעותי ואם הן לא מתגלות בזמן על ידי טכנאי מזגנים הנזק של התיקון יכול להחמיר , להלן רשימה של תקלות במזגנים שעבורן מומלץ להזמין ביקור טכנאי:

  1. מזגן לא עובד, לא  מתקרר / לא מחממת.

  2. לאחר ההפעלה - זה עובד ברמת המאוורר, ולאחר כיבוי מתקבלת שגיאה.

  3. ייתכן שהמערכת לא תגיב לשלט הרחוק, לא עשויה להידלק או לכבות אותה.

  4. דליפת גז במזגן (קיבולת המזגן לא הספיקה לקירור או לחמם את החדר).

  5. המזגן רועש או משמיע רעשים מוזרים.

  6. המזגן לא נדלק ולא מגיב.

  7. טיפות עיבוי מהיחידה הפנימית.

  8. ריח לא נעים או מעופש במהלך פעולת המכשיר.

  9. זיהום בולט של מחליף החום או חלקים אחרים של היחידות.

ביקור טכנאי מיזוג עולה 200 ש"ח בביקור אנו בודקים את המזגן ומגלים מה היא התקלה
ונותנים ללקוח הצעת מחיר, במידה והלקוח מסכים על תיקון התקלה אנו מורידים את עלות הבדיקה

ולוקחים כסף רק על תיקון בלבד ללא עלות הבדיקה.

סיבות אפשריות לכשל במזגן

המזגן מקרר את החדר בצורה גרועה או לא מקרר כלל.

מספר רב של אנשים מתלוננים לעתים קרובות על בעיה זו. בערך אותו מספר אנשים לא מזמינים שירות מזגנים הכולל ניקיון. זיהום של המסננים, המאייד, הרדיאטור של היחידה החיצונית עלול להפחית את ביצועי המזגן. אם ביצעת ניקוי ומניעה של המערכת המפוצלת, סביר להניח שהבעיה היא בחוסר פריאון. בכל מקרה כדאי לכבות את המזגן ולהתקשר למומחים. בנוסף, מומלץ לסגור את החלונות והדלתות בעת הפעלת המזגן. אז זה יצנן או יחמם את החדר מהר יותר.

 

ריח לא נעים מהמזגן.

לרוב הסיבה זהה - פילטרים מלוכלכים וכדומה. אבק יחד עם עיבוי יוצרים ריח לא נעים למדי. יש לנקות ולחטא את המזגן.

 

מים מטפטפים מהמזגן. 

גם בעיה נפוצה מאוד. לעתים קרובות הסיבה היא מערכת ניקוז פגומה או התקנה לא נכונה. ככלל, כאשר זורמים מים מהיחידה הפנימית, זה אומר שמערכת הניקוז של המזגן סתומה או פגומה, או שהמזגן הותקן בצורה לא נכונה. במקרה זה, יש לבצע ניקוי מקצועי של היחידה הפנימית ומערכת הניקוז. בעיה כזו יכולה להתעורר גם בגלל חוסר פריאון. במקרה זה, עליך להתקשר למומחה שימלא את המזגן בפריאון.

 

המזגן נדלק ונכבה לאחר זמן מה.

סביר להניח שצריך לתקן את המדחס של המזגן או את הקבל ההתחלתי שלו. הפירוק די מורכב. עם זאת, לפעמים יש צורך להחליף את לוחות הבקרה של היחידות, חיישנים או מאוורר היחידה החיצונית. אנחנו מתחילים את תיקון המזגן בהכרח עם דיאגנוסטיקה. הסיבות לפעולה לא נכונה של המכשיר יכולות להיות שונות ולעתים קרובות מדובר בתיקון זול מאוד.

כיבוי ספונטני.

לפעמים זה קורה מיד לאחר ההפעלה. אתה צריך לבדוק את לוח הבקרה, מאוורר היחידה הפנימית, קבלים התחלתיים, חיישני טמפרטורה. אם המערכת המפוצלת נכבית לאחר 10-20 דקות, הסיבה עשויה להיות ניקוז לקוי, התחממות יתר של המדחס או זיהום של מייבש המסנן או היחידה החיצונית.

עבודה רועשת.

לרוב קשור לבלאי על מיסבי המדחס.

הציוד לא נדלק.

סיבות אפשריות: קלקול של הדיור, קלקול קבלים להתנע, קלקול של המתנע, תקלה במדחס או בלוח הבקרה.

הקפאה של שסתום המודול החיצוני. מתרחש כאשר יש חוסר פריאון במערכת.

bottom of page